İletişim

 

Kışla Cad. Emintaş Aktoker Sanayii Sitesi

No: 176 Bayrampaşa / İSTANBUL

Tel/Fax : 212 609 78 67

 

 

 Çözüm Ortaklarımız

Her biri sektöründe kaliteli malzemeler üreten çözüm ortaklarımızın ürünleri, Müşterilerimizin istekleri de dikkate alınarak firmamızca kullanılmaktadır. Firmamız sektör gelişmelerini takip ederek ürün temin zincirini sürekli güncellemektedir.

 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz


"İnsanlarımızın yaşam alanlarında sorunsuz ve kaliteli bir şekilde yaşamalarını sağlar. Bu amaca ulaşmak için malzeme, işçilik vb. gereklerini en kaliteli şekilde temin eder."

 

Vizyonumuz


"Faliyetlerini tüm Türkiye'ye yayarak, yapı ve restorasyon sektöründe kaliteli çalışmalarıyla ilk başvurulan merkez olmak."

Hakkımızda

     Inter Yapı Mühendislik İnşaat Restorasyon San. ve Tic. olarak başta Amerika Birleşik Devletleri'nde 15 yıllık uzman ekibi ve mühendislik tecrübesiyle özellikle eski bina ve sitelerin yenilenmesi (renevasyon) çalışmalarına ağırlık vermiştir.

   Firmamız yaptığı işlerde sağlamış olduğu güvenilirlilik ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerinin ilk tercihi olmuştur. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş olması özellikle Mantolama Sektöründe firmamızı ön sıralara taşımıştır.

   Firmamızın faaliyet alanında Bina ve Siteler bulunmakla birlikte İş Yerleri-Özel Tasarım Binalar içinde çözümler sunmaktadır. Faliyetlerini daha çok İstanbul Avrupa-Anadolu yakasında sürdüren firmamız ücretsiz keşif hizmeti ile de insanlarımızın yaşam alanlarına çözümler sunmaktadır.